Home Aktualności ZIMOWE ŚWIĘTOWANIE W PODNIEBNYM RAJU

szukaj

ZIMOWE ŚWIĘTOWANIE W PODNIEBNYM RAJU PDF Drukuj Email

      Już 5 grudnia 2011 w naszym przedszkolu rozdawane były słodkie mikołajkowe prezenty.
Do Podniebnego Raju przybył Czarodziej - pan Paweł, który używając magicznych zaklęć wraz z przedszkolakami sprowadził, mimo braku śniegu, samego Świętego Mikołaja i towarzyszącą mu Śnieżynkę. Pełna wrażeń zabawa uwieczniona jest na zdjęciach.

     Bożonarodzeniowe Jasełka przygotowaliśmy z najmłodszymi na 20 grudnia 2011. Na występy przybyli zaproszeni rodzice i rodzeństwo naszych podopiecznych.

    W nowo oddanej sali starszaków, na piętrze budynku, mali aktorzy wspaniale wypadli w swych rolach. Bardzo nastrojowo i świątecznie, przy wtórze akompaniamentu akordeonu, śnieżne aniołki, pasterze, królowie, zwierzątka leśne oddali pokłon Bożej Dziecinie wdzięcznie śpiewając kolędy i pastorałki.

      Wzruszającym momentem tegorocznych Jasełek był "anielski" występ baletowy. Do utworu "Zima - Cztery pory roku" Antonio Vivaldiego starsze dziewczynki wykonały układ baletowy, który bardz spodobał się publiczności. Po przedstawieniu goście i mali wykonawcy udali się na wigilijny poczęstunek.

       W piątek 20 stycznia 2012 roku zaprosiliśmy wszystkie kochane Babcie i drogich Dziadków naszych przedszkolaków na spotkanie z okazji święta Dnia Babci i Dziadka. Wnukowie chętnie zaprezentowali się w okolicznościowym programie, a po przedstawieniu zjedliśmy wspólny podwieczorek.