Home O Nas historia

szukaj

Historia PDF Drukuj Email

Przedszkole „Podniebny Raj” zostało założone w 2009 roku jako jedno z pierwszych niepublicznych przedszkoli mieszczących się na terenie gminy Kosakowo. Dziś jesteśmy przedszkolem o ugruntowanej pozycji i renomie. Działamy w oparciu o najlepsze wzorce, 6-letnie doświadczenie i sprawdzone programy nauczania. Nasze priorytety to radość dzieci i zadowolenie rodziców. Dzieci i ich potrzeby są dla nas inspiracją. Robimy wszystko, żeby naszym podopiecznym zagwarantować bezpieczne, szczęśliwe dzieciństwo i prawidłowy rozwój, zwracając szczególną uwagę na ich indywidualne potrzeby i talenty. Chcemy, aby Nasze Przedszkole „Podniebny Raj” było zawsze wzorem idealnego przedszkola.

W Ofercie Naszego Przedszkola posiadamy wiele zajęć mających na celu ogólny rozwój naszych podopiecznych, jak i również prawidłowe przygotowanie do rozpoczęcia nauki w dalszej edukacji szkolnej.